Nadmorska miejscowość

Na wypoczynek do Rewala można wybrać się o każdej porze roku, ale chyba najbardziej lubiany jest ten letni, kiedy można się opalać na nagrzanej słońcem plaży i pływać w Bałtyku. Przy kojącym szumie morza, krzyku mew, pod parasolem, na gorącym piasku można wspaniale wypocząć. Trzeba tylko na okres tego letniego wypoczynku wynająć pokoje w Rewalu. Odpoczywając w Rewalu można zwiedzać okoliczne zabytki, odwiedzić nieco dalej położony Kołobrzeg czy nawet udać się na wycieczkę do Szwecji. To wszystko można zrobić pod warunkiem, że ma się wynajęty pokój w Rewalu. Baza noclegowa w tej części wybrzeża jest tak doskonale rozwinięta, że ze znalezieniem noclegów w Rewalu nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Przy takiej ilości hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, pól namiotowych i campingów znalezienie odpowiedniego pokoju w Rewalu to chyba najmniejszy problem. Nocleg w Rewalu to wygodne miejsce do dalszych wycieczek i wędrówek po okolicy. Jeśli nie pieszo, to można robić sobie ciekawe wycieczki rowerowe, bo wzdłuż wybrzeża jest sporo tras rowerowych długich i krótkich. Można tez zwiedzać okolicę samochodem, ale to już mniej ekologiczne, a Gmina Rewal mocno stawia na ekologię. To widać gołym okiem, wszędzie panuje ład i porządek. Piękne skwery, ławeczki, stylizowane latarnie, ładnie utrzymane ogródki przydomowe naprawdę dodają uroku tej miejscowości.

Zaraz po wjeździe do Rewala widać, że gospodarze gminy nie siedzą z założonymi rękoma, bo każdy turysta zostawia tu swoje pieniądze i chciałby się tu czuć komfortowo. Gmina Rewal w 2007 roku była jedną z najbogatszych gmin w Polsce. Inwestycje, jakie ponosi gmina na rozwój bazy noclegowej, rekreacyjno-sportowej czy infrastrukturę zwracają się w postaci coraz większej ilości turystów przyjeżdżających tu już nie tylko latem. Podobnie jak władze gminy myślą jej mieszkańcy, dlatego tak przychylnie są nastawieni do turystów. Pokoje w Rewalu przez nich oferowane mają wysoki standard, są w nich wszystkie potrzebne urządzenia i rzadko się zdarza, żeby ktoś był niezadowolony z noclegu w Rewalu.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.