Plaża i morze

Niewątpliwie dużym przeżyciem jest zobaczyć morze wzburzone czy podczas sztormu. Przyjemnie jest oglądać wschody i zachody słońca nad morzem, ale największe chyba emocje wywołuje wycieczka statkiem po morzu. Takich miłych doznań możemy doświadczyć w czasie urlopu nad morzem. Najprzyjemniejszym chyba miejscem tam jest Rewal. Miejscowość na pozór niewielka, ale latem staje się dość dużym, gwarnym, kolorowym ośrodkiem wypoczynkowym. Nie ma problemów ze znalezieniem noclegów w Rewalu, a jeśli już znajdziemy pokój w Rewalu, to koniecznie musimy udać się na taras widokowy, z którego będziemy mogli zachwycać się widokiem morza , przy większym wietrze możemy poczuć smak wody morskiej, bo Rewal słynie z przyjemnej bryzy morskiej. Wynajęcie pokoju w Rewalu ma same zalety, bo nie ma nigdzie tak czystych i szerokich plaż, jak w Rewalu.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Przy odrobinie szczęścia może nam się udać znaleźć pokój w Rewalu tuż przy plaży z widokiem na morze. Na plaży w Rewalu znajduje się port rybacki, to pozostałość z dawnych czasów i tradycji . Rewal był kiedyś maleńką osadą rybacką. Dziś kilku rybaków w Rewalu nadal łowi dorsze i inne ryby morskie, które potem możemy od nich kupić prosto z kutra. Przyjemnie jest posiedzieć i posłuchać morskich opowieści, które z przyjemnością snują rewalscy rybacy. Chociażby dla tych przeżyć warto szukać noclegów w Rewalu. Ale to nie koniec atrakcji w Rewalu.

Tu stawia się na sport i rozrywkę. Jeśli znajdziemy pokoje w Rewalu, będziemy mogli uczestniczyć w wielu imprezach sportowych i rozrywkowych. Latem, na plaży, rozgrywane są turnieje siatkówki plażowej. Niekiedy toczą się bardzo interesujące mecze. Wynajmując noclegi w Rewalu możemy, każdego wieczora, uczestniczyć w ciekawej imprezie rozrywkowej w rewalskim amfiteatrze. Przyjeżdżają tu artyści polscy i zagraniczni, występują kabarety, odbywają się imprezy dla dzieci. Ileż ciekawych przeżyć możemy mieć wynajmując pokoje w Rewalu. Z wczasów w Rewalu wrócimy do pracy z całym plecakiem wspaniałych wspomnień.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.